Masáže

Masáž Prešov

Pri rýchlom životnom tempe, ktoré často prináša stres a napätie, sa každý z nás občas potrebuje upokojiť, uvoľniť a načerpať novú životnú energiu... ideálne na masérskom lôžku v salóne Vivien!

U nás máte možnosť využiť elektrické, polohovacie infra lehátko s inteligenným dizajnom, čo Vám zaručí príjemné ošetrenie i v chladných dňoch.

Vyberte si z ponuky a doprajte si vytúženú štipku rozmaznávania v rukách skúseného personálu. Či už sa masáž rozhodnete absolvovať sami alebo v páre, jedno je isté, z masérskeho lôžka budete odchádzať ako znovuzrodení.

Výnimočné prostredie
Luxusné infra lehátko
Masážna sprcha
Súťaže akcie a zľavy
Exkluzívne nápoje

Masáž je charakteristická jemnou a pomalou technikou masírovania, pri ktorej sa uplatňujú hlavne základné masérske hmaty vykonávané pomalým rytmickým tempom za cieľom celkového uvoľnenia organizmu. Masáž navodzuje psychické uvoľnenie, odbúrava stres ako aj znovu obnovuje duševnú vyrovnanosť v stresových obdobiach.

V salóne Vivien vždy po každej masáži (okrem párovej) dostanete aj lahodnú šálku čaju na doplnenie energie a zahriatie tela. Turecký čaj má osviežujúci a tonizujúci účinok, dokáže zmierniť stres a nervové napätie, znížiť krvný tlak a normalizovať krvný obeh.

Masáž Prešov
Masáž Prešov

Klasická masáž

Klasická masáž má blahodarný vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch a tiež pri poruchách lymfatického systému. Vplýva však nielen na telo, ale svojou upokojujúcou silou aj na myseľ.

Masáž poskytuje pohodlie, úľavu a zdravotné výhody pre ľudí všetkých vekových kategórií a životného štýlu. Víkendovým aj výkonnostným športovcom, ťažko pracujúcim, prepracovaným manažérom, alebo ľuďom s menej aktívnym životným štýlom.

Jemná masáž ovplyvňuje nervový systém cez nervové zakončenia v pokožke, stimuluje uvoľňovanie endorfínov, ktoré pomáhajú navodiť relaxáciu, zmiernenie bolesti a podporuje pocit pohody. Má vplyv na spomalenie srdcovej frekvencie a dýchania. Harmonizuje metabolizmus. Znižuje krvný tlak.

Silnejšie masážne techniky stimulujú krvný obeh na zlepšenie prísunu kyslíka a živín do tkanív tela. Napomáha lymfatickému systému vylúčiť odpadové produkty. Zmierňuje napätie, uvoľňuje stuhnuté svaly a stuhnutosť kĺbov, zlepšuje mobilitu a celkovú pohyblivosť. K výhodám masážnej terapie patrí aj psychologický aspekt. Ľudský dotyk ponúka starostlivosť, ktorá je inou formou nenahraditeľná. Tým, že prispieva k celkovému pocitu šťastia a pohody, zlepšuje psychické aj fyzické zdravie.

Masáž tiež pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť. Kvalitnou a pravidelnou masážou môžete navyše predchádzať a aktívne potláčať prvé príznaky bolestí a ochorení.

Masáž Prešov
Aromaterapeutická masáž Prešov

Aromaterapeutická masáž

Je veľmi vhodná pri fyzickej a ta isto aj psychickej záťaži a vyčerpaní. Pri tejto masáži sa používa technika dlhých ťahov pozdĺž svalových partií, bez výrazného prítlaku. Relaxačnou masážou sa uvoľňujú endorfíny, ktoré sú prirodzeným spúšťačom pocitu šťastia a pohody.

Klasická masáž od nevidiaceho maséra

Náročný deň? Príďte si oddýchnuť na masáž! Postará sa o vás skúsený nevidiaci masér s dlhoročnou praxou a mimoriadnym citom v rukách. Klasická masáž má blahodarný vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch a tiež pri poruchách lymfatického systému. Vplýva však nielen na telo, ale aj na dušu.

Masáž poskytuje pohodlie, úľavu a zdravotné výhody pre ľudí všetkých vekových kategórií a životného štýlu. Víkendovým aj výkonnostným športovcom, ťažko pracujúcim, prepracovaným manažérom, alebo ľuďom s menej aktívnym životným štýlom. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Kvalitnou a pravidelnou masážou môžete navyše predchádzať a aktívne potláčať prvé príznaky bolestí a ochorení.

Klasická masáž od nevidiaceho maséra Prešov
Relaxačná masáž tváre a hlavy Prešov

Relaxačná masáž tváre a hlavy

Vedeli ste, že na tvári a krku máme až 57 svalov? Rovnako ako pri masáži chrbta, chodidiel či celého tela by sme našu pozornosť mali zamerať aj na masáž tváre a dekoltu. Pozitívne účinky pravidelnej masáže tváre v podobe žiarivej, pevnej a hebkej pokožky na seba nedajú dlho čakať. Pravidelnou masážou tváre proti vráskam sa pokožka prekrvuje a udržuje vo vitálnej kondícii, dokonca správnymi pohybmi, tlakom a vhodným výberom kvalitného oleja je možné docieliť i prirodzený facelifting.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi patrí medzi najlepšie regeneračné terapie a vykonáva sa prikladaním teplých kameňov, špeciálnych hmatov rúk a masážnych olejov. Pomocou masáže sa stimuluje a detoxikuje organizmus a priaznivo pôsobí na krvný a lymfatický systém. Celkovo je masáž lávovými kameňmi je skvelý spôsob, ako zmierniť stres a úzkosť, zrelaxovať a uvoľniť napäté svaly a poškodené mäkké tkaniva, zvíťaziť nad nespavosťou a odstrániť nežiadúce toxíny z tela.

Masáž lávovými kameňmi Prešov
Párová masáž Prešov

Párová masáž

Chcete si užiť príjemnú relaxáciu na masáži aj so svojím partnerom? Prípadne hľadáte výnimočný darček pre blízkeho? Alebo si len potrebujete trochu "poklábosiť" s kamoškou? Skočte si spolu na masáž! Čaká vás hodinka absolútneho súkromia a šikovné ruky dvoch masérov. Každému z vás sa bude venovať jeden masér a skvelú relaxáciu si tak užijete naraz. Výnimočný zážitok umocní aj pohár lahodného Prosecca v cene.

MEDIC FOOT

Na Vašom zdraví záleží a preto predstavujeme "NOVINKU" v salóne Vivien od nás pre vás... MEDIC FOOT!

Máte po každodennej práci bolesti nôh, hlavy či chrbtice? Trápi vás tŕpnutie prstov, pocit studených nôh, či celková necitlivosť? Už naše babičky tvrdili, že "od nôh idú všetky choroby". Nájdite riešenie v našom výnimočnom masážnom prístroji na chodidlá, ktorý pracuje na princípe reflexnej masáži a lymfomasáže, vďaka ktorým dochádza k maximálnemu prekrveniu nervových zakončení. Kombinácia nastaviteľných programov, intenzít a výhrevu uľaví od bolesti zaručene každému, či už ide o diabetikov alebo o ľudí s náročnou stojatou prácou

Masážny prístroj MedicFoot je vhodný pre efektívnu masáž chodidiel a spodnú časť nôh. Prístroj má tri prednastavené masážne funkcie a 3 stupne intenzity – umožní tak správny výber pre každého používateľa. Špecialitou je potom veľmi príjemné, takmer až povznášajúce hnetenie spodnej časti chodidiel. To všetko blahodarne pôsobí na telo a duševnú pohodu. Ďalšou výhodou je v neposlednej rade ešte jemné infračervené vyhrievanie pôsobiace pozitívne na stav metabolizmu a imunity.

Príď a vyskúšaj BEZPLATNE náš nový unikátny medicínsky masážny prístroj "MedicFoot", ktorý je vyrobený pre náročné požiadavky švajčiarského trhu.

MEDIC FOOT Prešov
Reflexológia chodidiel Prešov

Reflexológia chodidiel - od nás pre vás

Prostredníctvom masírovania reflexných plôch sa pôsobí na pohybový aparát, vnútorné orgány, žľazy z vnútornou sekréciou, jednoducho na každú časť ľudského tela. Týmto sa znova nastoľuje stratená telesná aj duševná rovnováha, posilňuje sa imunitný, tráviaci, vylučovací, dýchací, nervový a lymfatický systém.

Tlakom a masírovaním reflexných plôch na chodidlách je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť hojenie po úraze alebo operatívnom zásahu a predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Inými slovami, telo sa stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a po masáži má človek pocit ľahkých nôh. Masáž založená na pôsobení na tzv. reflexné plôšky, ktoré sa nachádzajú nielen na chodidlách, ale aj na priehlavkovej časti chodila a v okolí členkov.

Tlačením a trením bodov na chodidle je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body na šľapaji chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány. Z týchto dôvodov sa metóda reflexnej masáže chodidiel celkom spoľahlivo dá využívať aj pri diagnostike postačujúcej najmä pre terapiu. Reflexnou terapiou možno pôsobenie nasmerovať presne na patričný orgán. Tlakom na danú plochu alebo bod sa prenáša signál na príslušný orgán. Účinok sa dostavuje okamžite, čo má veľký význam pri bolestiach alebo akútnych problémoch.

Reflexná terapia využíva tlak a masáž reflexných zón a plôch prevažne na chodidlách nôh, kde je zobrazená presná mapa celého nášho tela, ktoré je možno použiť k uvoľneniu a harmonizácii nášho organizmu.

Reflexné plochy sú tvarovo veľmi podobné príslušnému orgánu, predstavujú rozmery až niekoľkých štvorcových centimetrov a dajú sa celkom veľmi ľahko určiť. Reflexné zóny sa využívajú nielen pri terapii, ale tiež pri určovaní diagnostiky.

Účinok reflexnej masáže býva okamžitý, čo má obrovský význam pri bolestiach, akútnych problémoch a pri prvej pomoci. Reflexológia je vždy dostupná, nenáročná a väčšinou i príjemná. Reflexná terapia je metódou prevencie, svojpomoci a pomocnou pri inej terapii.

Kombinovaná masáž Prešov

Kombinovaná masáž

Klasická, múkké techniky, bankovanie

Pri tomto druhu masáže terapeut vyberie najvhodnejší druh terapie, pričom kombinuje rôzne neinvazívne techniky a metódy podľa potrieb klienta.

Tento druh masáže odporúčame hlavne pri svalových dysbalanciach, bolestiach spôsobených dlhodobým sedením, státím či nesprávnym držaním tela. Masáž je rovnako vhodná pre športovcov trpiacich bolesťami a skrátením svalov.

Odstraňuje ich stuhnutie a pomáha k lepšiemu prekrveniu a následne k regenerácii svalstva.

Maderoterapia

Nezdravé životné návyky, nekvalitné stravovanie a nedostatočný pohyb spôsobujú únavu lymfatického systému, kvôli čomu toxické látky zostávajú v našom tele a vytvárajú tukové vrstvy podobajúce sa pomarančovej kôre – celulitídu. V boji proti tomuto kozmetickému strašiakovi je stimulovanie lymfatického systému mimoriadne dôležité. A práve na jeho rozpohybovanie je ako stvorená maderotarapia. Prispieva k odstráneniu celulitídy, relaxácii, naštartovaniu lymfatického systému a celkovej detoxikácii organizmu.

Drevené nástroje, tzv. valčeky, používané v maderoterapii, sú určené na prispôsobenie sa rôznym častiam tela. Výhodou použitia špeciálne tvarovaných drevených prvkov je umožňovanie intenzívneho tlaku na fybróznu celulitídu a odstraňovanie tukových usadenín, spolu s ďalšími toxínmi.

Maderoterapia Prešov
Hodnotenia zákazníkov
Overený zákazník 5.0 / 5

Úžasná masáž, pán masér si dal veľmi záležať a dobre poradil.

Bibiana 5.0 / 5

Personál navodil veľmi príjemnú komornú atmosféru, veľmi som si oddýchla, sviečky, príjemná hudba, tlmené svetlo, príjemné vystupovanie a výborná kvalitná masáž. Ďakujem.

Barbara 5.0 / 5

Nadštandardné služby, milí personál, veľmi pekné prostredie a skvelá masáž. Vrelo odporúčam a určite sa vrátim.

Ocenenia
Ocenenie Orly
Zlatá firma
Partneri
UpBenefia
Zľavomat
Napíšte nám
SalonVivien.eu © 2024
Created by TomixDesign