Masáže

Masáž Prešov

Pri rýchlom životnom tempe, ktoré často prináša stres a napätie, sa každý z nás občas potrebuje upokojiť, uvoľniť a načerpať novú životnú energiu... ideálne na masérskom lôžku v salóne Vivien!

U nás máte možnosť využiť elektrické, polohovacie infra lehátko s inteligenným dizajnom, čo Vám zaručí príjemné ošetrenie i v chladných dňoch.

Vyberte si z ponuky a doprajte si vytúženú štipku rozmaznávania v rukách skúseného personálu. Či už sa masáž rozhodnete absolvovať sami alebo v páre, jedno je isté, z masérskeho lôžka budete odchádzať ako znovuzrodení.

Výnimočné prostredie
Luxusné infra lehátko
Masážna sprcha
Súťaže, akcie a zľavy
Exkluzívne nápoje
Profesionálny prístup
SPA Wellness lehátko
s vyhrievaním a podsvietením
Lymfodrenážny prístroj
Body therapy PLUS II
Luxusné solárium
Luxura V8 48XL High Intensive E Power
Masážna sprcha
Medic foot
Prírodné oleje

Masáž je charakteristická jemnou a pomalou technikou masírovania, pri ktorej sa uplatňujú hlavne základné masérske hmaty vykonávané pomalým rytmickým tempom za cieľom celkového uvoľnenia organizmu. Masáž navodzuje psychické uvoľnenie, odbúrava stres ako aj znovu obnovuje duševnú vyrovnanosť v stresových obdobiach.

V salóne Vivien vždy po každej masáži (okrem párovej) dostanete aj lahodnú šálku čaju na doplnenie energie a zahriatie tela. Turecký čaj má osviežujúci a tonizujúci účinok, dokáže zmierniť stres a nervové napätie, znížiť krvný tlak a normalizovať krvný obeh.

Masáž Prešov
Masáž Prešov

Klasická masáž

Klasická masáž má blahodarný vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch a tiež pri poruchách lymfatického systému. Vplýva však nielen na telo, ale svojou upokojujúcou silou aj na myseľ.

Masáž poskytuje pohodlie, úľavu a zdravotné výhody pre ľudí všetkých vekových kategórií a životného štýlu. Víkendovým aj výkonnostným športovcom, ťažko pracujúcim, prepracovaným manažérom, alebo ľuďom s menej aktívnym životným štýlom.

Jemná masáž ovplyvňuje nervový systém cez nervové zakončenia v pokožke, stimuluje uvoľňovanie endorfínov, ktoré pomáhajú navodiť relaxáciu, zmiernenie bolesti a podporuje pocit pohody. Má vplyv na spomalenie srdcovej frekvencie a dýchania. Harmonizuje metabolizmus. Znižuje krvný tlak.

Silnejšie masážne techniky stimulujú krvný obeh na zlepšenie prísunu kyslíka a živín do tkanív tela. Napomáha lymfatickému systému vylúčiť odpadové produkty. Zmierňuje napätie, uvoľňuje stuhnuté svaly a stuhnutosť kĺbov, zlepšuje mobilitu a celkovú pohyblivosť. K výhodám masážnej terapie patrí aj psychologický aspekt. Ľudský dotyk ponúka starostlivosť, ktorá je inou formou nenahraditeľná. Tým, že prispieva k celkovému pocitu šťastia a pohody, zlepšuje psychické aj fyzické zdravie.

Masáž tiež pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť. Kvalitnou a pravidelnou masážou môžete navyše predchádzať a aktívne potláčať prvé príznaky bolestí a ochorení.

Masáš od nevidiaceho maséra

Hlavným benefitom masáže od nevidiaceho maséra je skúsenosť, ktorú môže priniesť. Iný zmysel vnímania a zameranie na hmat poskytujú jedinečnú a intuitívnu masáž, ktorá je relaxačná a terapeutická. Inkluzívny prístup je vhodné tiež kombinovať s rašelinou.

Masáž Prešov
Aromaterapeutická masáž Prešov

Aromaterapeutická masáž

Aroma-terapeutická masáž v salóne Vivien ponúka kombináciu masážnej terapie s použitím éterických olejov. Hlavným benefitom je spojenie relaxačnej masáže s terapeutickými účinkami éterických olejov, čo môže pomôcť zmierniť stres, uvoľniť svaly a zlepšiť celkový stav tela a mysle. Počas masáže sa používa špeciálna technika, ktorá podporuje absorpciu olejov pokožkou a dýchacími cestami, čo má dodatočné liečebné účinky. Celkový zážitok je zvyčajne veľmi relaxačný a obohacujúci pre zmysly.

Relaxačná masáž tváre a hlavy

Viete, že na tvári a krku máme až 57 svalov? Rovnako ako pri masáži chrbta, chodidiel či celého tela by sme našu pozornosť mali zamerať aj na masáž tváre a dekoltu. Pozitívne účinky pravidelnej masáže tváre v podobe žiarivej, pevnej a hebkej pokožky na seba nedajú dlho čakať. Pravidelnou masážou tváre proti vráskam sa pokožka prekrvuje a udržuje vo vitálnej kondícii, dokonca správnymi pohybmi, tlakom a vhodným výberom kvalitného oleja je možné docieliť i prirodzený facelifting.

Relaxačná masáž tváre a hlavy Prešov
Masáž lávovými kameňmi Prešov

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi patrí medzi najlepšie regeneračné terapie a vykonáva sa prikladaním teplých kameňov, špeciálnych hmatov rúk a masážnych olejov. Pomocou masáže sa stimuluje a detoxikuje organizmus a priaznivo pôsobí na krvný a lymfatický systém. Celkovo je masáž lávovými kameňmi je skvelý spôsob, ako zmierniť stres a úzkosť, zrelaxovať a uvoľniť napäté svaly a poškodené mäkké tkaniva, zvíťaziť nad nespavosťou a odstrániť nežiadúce toxíny z tela.

Párová masáž

Chcete si užiť príjemnú relaxáciu na masáži aj so svojím partnerom? Prípadne hľadáte výnimočný darček pre blízkeho? Alebo si len potrebujete trochu "poklábosiť" s kamoškou? Skočte si spolu na masáž! Čaká vás hodinka absolútneho súkromia a šikovné ruky dvoch masérov. Každému z vás sa bude venovať jeden masér a skvelú relaxáciu si tak užijete naraz. Výnimočný zážitok umocní aj pohár lahodného Prosecca v cene.

Párová masáž Prešov
Kombinované techniky Prešov

Kombinované techniky

Masáž kombinovaných techník pre hlbokú relaxáciu a uvoľnenie

Naše masážne služby ponúkajú jedinečnú kombináciu klasických, mäkkých techník a bankovania, ktoré poskytujú komplexnú starostlivosť o vaše telo a myseľ. Táto terapia spája prvky klasickej  masáže pre uvoľnenie s mäkkými technikami, ktoré pôsobia na hlbšie vrstvy svalov a tkanív. Bankovanie potom pomáha uvoľniť blokády a podporiť prirodzený tok energie v tele.

Výhody
  • Celková relaxácia - kombinácia rôznych techník prispieva k maximálnej relaxácii tela a mysle, odstraňuje napätie a stres
  • Zlepšenie cirkulácie - klasické techniky masáže podporujú lepší prietok krvi a živín do tkanív, čo môže zlepšiť celkové zdravie a vitalitu
  • Hlboké uvoľnenie - mäkké techniky prenikajú do hlbších vrstiev svalov a tkanív, pomáhajú odstrániť svalové napätie a bolesti
  • Podpora detoxikácie - bankovanie môže pomôcť uvoľniť toxíny a odpadové látky z tela, čo môže viesť k lepšiemu zdraviu a pocitu blahobytu
  • Stimulácia energii - kombinované techniky podporujú harmonizáciu energetických dráh v tele, čo môže viesť k pocitu vitality a rovnováhy

Ponúknite si túto jedinečnú masážnu skúsenosť a doprajte svojmu telu a mysli zaslúženú starostlivosť a odpočinok.

Svietnik z himalájskej soli guľatý

PRE DOMOV - Urobte zo svojho domova relaxačný priestor pre vás a vašu rodinu. Soľný svietnik je krásnym kúskom dekorácie so soľným svetlom, ktorý je prospešný pre vašu rodinu aj pre estetiku vášho domova.

RELAXAČNÉ ZDRAVOTNÉ VÝHODY - Himalájske soľné svietniky sú známe svojimi upokojujúcimi a prírodnými účinkami. Vyžaruje teplé oranžové svetlo a spolu s ním aj záporné ióny soli, ktoré pomáhajú zlepšovať spánok, redukujú príznaky stresu a čistia vzduch.

Svietniky na čajovú sviečku s himalájskou soľou sú vyrobené z prírodnej himalájskej kryštálovej soli. Sú prírodným ionizátorom a čističom vzduchu.

Hovorí sa, že používaním himalájskych soľných lámp (vrátane soľných čajových sviečok) nahrádzate negatívne nabité ióny vo vzduchu, čo nám pomáha vyhnúť sa údajným fyzickým a psychickým škodám, ktoré spôsobuje „elektrický smog“. Záporné ióny čistia vzduch odstránením prachu, peľu a baktérií.

Svietniky na čajové sviečky z himalájskej soli prirodzene obsahujú praskliny a žilky, vďaka ktorým je každý jeden jedinečný. Farby sa pohybujú od svetloružovej až po tmavoružovú.

Tento krásny svietnik vytvára príjemnú teplú atmosféru v každej miestnosti. Môžu dodať romantickú atmosféru vašej jedálni, spálni alebo kdekoľvek chcete. Snažte sa neumiestňovať na vlhké miesto.

Bezpečnostné pravidlo: Vždy je dôležité mať horiacu sviečku na dohľad, držať ju mimo dosahu detí a domácich zvierat a mimo závesov.

Svietnik z himalájskej soli guľatý
Hodnotenia zákazníkov
Overený zákazník 5.0 / 5

Úžasná masáž, pán masér si dal veľmi záležať a dobre poradil.

Bibiana 5.0 / 5

Personál navodil veľmi príjemnú komornú atmosféru, veľmi som si oddýchla, sviečky, príjemná hudba, tlmené svetlo, príjemné vystupovanie a výborná kvalitná masáž. Ďakujem.

Barbara 5.0 / 5

Nadštandardné služby, milí personál, veľmi pekné prostredie a skvelá masáž. Vrelo odporúčam a určite sa vrátim.

Ocenenia
Ocenenie Orly
Zlatá firma
Partneri
UpBenefia
Zľavomat
Napíšte nám
SalonVivien.eu © 2024
Created by TomixDesign