Predaj

Svietnik z himalájskej soli guľatý

Svietnik z himalájskej soli guľatý

PRE DOMOV - Urobte zo svojho domova relaxačný priestor pre vás a vašu rodinu. Soľný svietnik je krásnym kúskom dekorácie so soľným svetlom, ktorý je prospešný pre vašu rodinu aj pre estetiku vášho domova.

RELAXAČNÉ ZDRAVOTNÉ VÝHODY - Himalájske soľné svietniky sú známe svojimi upokojujúcimi a prírodnými účinkami. Vyžaruje teplé oranžové svetlo a spolu s ním aj záporné ióny soli, ktoré pomáhajú zlepšovať spánok, redukujú príznaky stresu a čistia vzduch.

Svietniky na čajovú sviečku s himalájskou soľou sú vyrobené z prírodnej himalájskej kryštálovej soli. Sú prírodným ionizátorom a čističom vzduchu.

Hovorí sa, že používaním himalájskych soľných lámp (vrátane soľných čajových sviečok) nahrádzate negatívne nabité ióny vo vzduchu, čo nám pomáha vyhnúť sa údajným fyzickým a psychickým škodám, ktoré spôsobuje „elektrický smog“. Záporné ióny čistia vzduch odstránením prachu, peľu a baktérií.

Svietniky na čajové sviečky z himalájskej soli prirodzene obsahujú praskliny a žilky, vďaka ktorým je každý jeden jedinečný. Farby sa pohybujú od svetloružovej až po tmavoružovú.

Tento krásny svietnik vytvára príjemnú teplú atmosféru v každej miestnosti. Môžu dodať romantickú atmosféru vašej jedálni, spálni alebo kdekoľvek chcete. Snažte sa neumiestňovať na vlhké miesto.

Bezpečnostné pravidlo: Vždy je dôležité mať horiacu sviečku na dohľad, držať ju mimo dosahu detí a domácich zvierat a mimo závesov.

Hodnotenia zákazníkov
Overený zákazník 5.0 / 5

Úžasná masáž, pán masér si dal veľmi záležať a dobre poradil.

Bibiana 5.0 / 5

Personál navodil veľmi príjemnú komornú atmosféru, veľmi som si oddýchla, sviečky, príjemná hudba, tlmené svetlo, príjemné vystupovanie a výborná kvalitná masáž. Ďakujem.

Barbara 5.0 / 5

Nadštandardné služby, milí personál, veľmi pekné prostredie a skvelá masáž. Vrelo odporúčam a určite sa vrátim.

Ocenenia
Ocenenie Orly
Zlatá firma
Partneri
UpBenefia
Zľavomat
Napíšte nám
SalonVivien.eu © 2024
Created by TomixDesign